Založ si blog

Je čas opäť porážať slovenských politikov. .. .

V dejinnom vývoji našich politických dejín neexistuje azda slabšie obdobie na osobnosti ako v súčasnosti.Absencia kultúrnosti,nadradenosti dobra v prospech národa i postihnutie nie príliš vzdialeným časom budovania socializmu i chýbajúca elementárna reakcia na výkriky doby v posune času tak významného pre tvorbu nových impulzov,vytvorila sa na Slovensku politická garnitúra,ktorá spôsobila a spôsobuje nebývalé škody obrovského rozsahu.Neviem či sa vôbec nájde politik na našej scéne,ktorý je ešte bez poškvrny a či vôbec nejaký,ktorý nemyslí len na plné svoje vrecká a vrecká rodiny a známych.Ako občan sa necítim na Slovensku dobre,aj keď pracujem a snažím sa.Ako občan sa musím pozerať na bezprizorné skorumpované a nenažrané osobnosti,ktoré nerobia svoju prácu tak ako majú.Navyše sa mi smejú do tváre a tvária sa ,že som nepodstatný.

Ako by ste reagovali v mojom prípade?

 

Mám sa bezbreho pozerať ako tu istá skupina katolíkov,disidentov,komunistov,nomenklatúrnych komunistov,eštebákov a v neposlednej rade mafiánov /privatizéri 90 rokov/ spolu z ľudákmi okrádajú 6 miliónový národ chudobních ľudí?Mám súhlasiť s touto zberbou najhorších politikov v histórii Slovenska?

Mám rešpektovať prešľapy v ekonomike?Dvadsať rokov budujeme nové diaľnice,povoľujeme a podporujeme rôzne divné firmy,chýbajú nemocnice – hlavne tie moderné,mladí utekajú za prácou do zahraničia,nezamestnanosť rastie ako dlh Grécka,priemerná mzda je pod psa,minimálna je pod úrovňou úcty k ľuďom,ktorý za takú pracujú…dôchodcovia sú ako príťaž a pritom sú to naši rodičia…

Je to strašná hanba a zlyhanie páni ako Dzurinda,Fico,Hrušovský,Bugár,Mečiar,Slota a mnohí ďaľší,je to hanba Slovenska,keď vlastní robia takéto ponižujúce veci voči ľuďom ,ktorí im verili a veria.

Je strašné,že žijem v krajine kde na chladnej zemi leží človek – bezdomovec,ale stále človek ktorému tento štát nevie aspoň dať miesto na spánok.

Je strašné,že na Slovensku musím chodiť okolo žobrákov a hlavne žobrákov,ktorí vyberajú peniaze na zdravotné zariadenia pre deti.

Je strašné,že tu žijú ľudia,ktorí nevedia čítať ani písať a nemajú ani hygienické návyky.

Je strašné keď riaditeľ detského domova musí žobrať pre deti v takomto ústave ,aby im polepšil….

Je strašné,že táto krajina vedome povoľuje úžeru a z chudobních robí samovrahov.

Je strašné,že sa o tieto veci nedokážeme postarať….ale máme na iné veci ako sú Vaše benefity,čo tam po ostatních,kašlať na nich.

Je strašné,že dovážame potraviny,ktoré sme si dokázali pred rokom 1989 zabezpečiť v dostatočnom množstve a ešte ich vyvážať.

Je strašné,že takmer všetko dnes už stojí euro,ale euro je 30 korún…

Je strašné,že nedokážete riadiť túto krajinu ,je Vás 150 + vláda ale výsledok je otrasný,neviete využívať absolútne potenciál tejto krajiny,iba ste ju vohnali do veľkého prežratého stáda odkiaľ niet úniku nakoľko smeruje na porážku.

Je strašné,že ste tak slepí a hlúpy, aby ste to vôbec pochopili.

Najslabší,postihnutí a chorí žijú bez úcty,prečo ich nezaopatríme,posielam Vám mesačne dosť peňazí,stačí ak si tie Vaše prežraté papule odsuniete od válova a nachvíľku budete držať hladovku,ale najlepšie by bolo keby idete tam kde o Vás nebude počuť…

Je strašné,že sa musím každý deň pozerať v televízii,v dennej tlači a všade inde na perverzné a vulgárne fotografie,či čítať články bezduchého charakteru.

Je strašné,že dnešné deti – bohužiaľ – nepoznajú ani 10% percent toho čo som sa naučil v škole ja…

Je strašné,že po toľkých rokoch je táto krajina o ničom…

 

Túžim potom,aby sa konečne veci pohli,ale zdá sa,že všetky dostupné prostriedky,ktoré poskytuje ústava sa vyčerpali,preto sa potom nečudujte tomu čo sa stane a stávalo sa aj Vaším kolegom /otcom/,nie až tak dávno vzdialenej minulosti…je to nezvratný historický osud…

 

S pozdravom občan Slovenskej republiky o tom ako vidím momentálne moju vlasť…

 

Irán, Fico a traja deme. . i

13.12.2013

Tak to som zvedavý kto zaplatí náklady tejto naozaj ušlachtilej misie. Jasne , demokratická krajina Irán každý deň dáva reklamu na Slovensku ohľadom dovolenky a volnočasových aktivít. Má viac »

Vivááááá Las Kažimííír. .. .vivá Las Vegááás. ..

26.08.2013

A ďalší skvelý projekt je na svete! Paráda, zástupy nakupujúcich z bločkami v rukách utekajú do Tiposu v očakávaní losovania a následne nejakej tej výhry! Hurá, sláva Vám pán minister! viac »

SNP alebo strely do zátylku? .. . p. Čarnogurský

24.08.2013

Každoročne sa v období augusta vynárajú rôzne úvahy o Slovenskom štáte počas rokov 1939-1945.Tento rok nesporne najvýraznejšie zapôsobili slová kandidáta na „prezidenta“! Jána Čarnogurského. viac »

sobotka

Český premiér Sobotka bude lobovať u Macrona a Kerna za vyššie platy

22.08.2017 22:15

Český premiér Bohuslav Sobotka vyzve francúzskych a rakúskych najvyšších predstaviteľov na zvyšovanie miezd v ich firmách v Česku.

Walesa

Walesu vyšetrujú pre podozrenie z krivej výpovede

22.08.2017 21:59

Opäť sa to týka jeho údajnej spolupráce s bývalou komunistickou tajnou políciou. Tentokrát ide o podozrenie, že v tejto veci poskytol pod prísahou krivú výpoveď.

Porošenko

Porošenko: Urobíme všetko možné, aby sme boje na Donbase zastavili

22.08.2017 21:19

Kyjev chce oznámiť prímerie vo východnom Donbase od 25. augusta alebo 1. septembra.

ischia, zemetrasenie, taliansko, chlapec, maly chlapec

Potlesk pre bratov, ktorých po otrasoch na Ischii uväznili trosky

22.08.2017 20:00

Taliansko so zatajeným dychom sledovalo drámu v Neapolskom zálive.

mathiass

Všetci sú ľudia , iba ja som človek...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 19
Celková čítanosť: 42824x
Priemerná čítanosť článkov: 2254x

Autor blogu

Kategórie