Založ si blog

Keď prezident stráca úctu. .. alebo prezidentove nové šaty. ..

Ešte nestihlo vyprchať šampanské od silvestra a naša politická elita sa z hurhajom sebe vlastným pustila do roku 2013.Samozrejme nudný,fádny,nič nehovoriaci prejav nášho pána prezidenta nemohol z nikým čo by len pohnúť,nie to ešte vyvolať reakcie.Väčšina občanov tento prejav nápadne podobný z čias G.Husáka novoročne proste prespala.Bola to rozhodne zmysluplnejšia činnosť.

Pokojné novoročné vody však rozbúrila informácia o nevymenovaní doktora J.Čentéša za generálneho prokurátora.Áno bolo tu veľmi veľa reakcií o protiústavnosti,mobilizácia opozície oživlích mŕtvol,či občianska aktivita na facebooku alebo občianska neposlušnosť /pionierky,pionieri by sa teda čudovali/ pána Kusého.

Ja by som sa až tak strašne do toho nepúšťal a zvlášť do pána prezidenta.Je na to viacero dôvodov.

Ako iste všetci veľmi dobre viete ľudia počúvajú sľuby politikov a potom sa stane že ten či onen sa dostane do parlamentu a tá ktorá strana zostaví vládu.Až naša vlastná zaslepenosť pominie pochopíme čo sme tu dopustili.Vládu jednej strany,ktorá chce mať pokoj a kľud na prácu /?!/ pričom evidentne sa ich výkon dá prirovnať k pracovným sobotám za socializmu.Prezident do toho náramne zapadá,to on čerí tiché vody ,aby odpútal pozornosť od skutočného reálneho sveta.

Doktor Čentéš mu nemá prečo vadiť/nedovolil stratiť zväzky ŠTB za čo bol pán Gašparovič odvolaný z postu GP ČSFR Václavom Havlom/,čo znamená ,že prezident je zmanipulovaný a tým pádom neslobodný.Áno Smer-SD je silná strana a ani prezident nie je výnimkou ,ktorá by nebola pod jej kontrolou.Márne tu niektorí hovoria,že to tak nie je,no len slepý a blbý človek by to nevidel.No keď ste si to už takto zorganizovali tak aspoň sa netvárte,že to nie je pravda.

Vaše elementárne presvedčenie o Vašej totálnej pravde je také neznesiteľné a trápne ,že sa už vymyká akejkoľvek realite a skutočnosti.Páni na čele s pánom prezidentom,ste predávkovaní drogou menom moc a potrebujete veľmi rýchlo liečenie…akúrat sa poponáhľajte pokiaľ Vám občania v tejto zbitej a utrápenej krajine nedožičia predávkovanie…

Neustále sa tvárite ako majstri sveta aj keď sme boli minulý rok strieborný….neustále chcete s tejto krajiny spraviť Váš svet po ktorom nikto netúži,je falošný a neskutočný.Navyše je popretkávaný denodennou Vašou blbosťou,proti ktorej sa bohužiaľ nedá bojovať a naviac jej symbolom sa stáva človek,ktorý v tejto krajine stojí najvyššie…

 

Takže najlepšie riešenie je počkať až skončí funkčné obdobie keď odíde na smetisko dejín a rozhodne dobre zvažovať v novej voľbe komu dáme hlas…..hm a možno by ním mohol byť už aj pán doktor 🙂

Irán, Fico a traja deme. . i

13.12.2013

Tak to som zvedavý kto zaplatí náklady tejto naozaj ušlachtilej misie. Jasne , demokratická krajina Irán každý deň dáva reklamu na Slovensku ohľadom dovolenky a volnočasových aktivít. Má viac »

Vivááááá Las Kažimííír. .. .vivá Las Vegááás. ..

26.08.2013

A ďalší skvelý projekt je na svete! Paráda, zástupy nakupujúcich z bločkami v rukách utekajú do Tiposu v očakávaní losovania a následne nejakej tej výhry! Hurá, sláva Vám pán minister! viac »

SNP alebo strely do zátylku? .. . p. Čarnogurský

24.08.2013

Každoročne sa v období augusta vynárajú rôzne úvahy o Slovenskom štáte počas rokov 1939-1945.Tento rok nesporne najvýraznejšie zapôsobili slová kandidáta na „prezidenta“! Jána Čarnogurského. viac »

Libra, Británia

Finančná situácia britského obyvateľstva sa rapídne zhoršuje

24.07.2017 18:00

Finančná situácia britských domácností sa v júli zhoršila najrýchlejším tempom za tri roky. Domácnosti si nemôžu dovoliť veľké nákupy.

vlajka, Londýn, Veľká Británia, Westminster

Britskí rodičia smrteľne chorého dieťaťa boj za liečbu vzdávajú

24.07.2017 17:06

Britskí rodičia nevyliečiteľne chorého 11-mesačného Charlieho Garda už netrvajú na experimentálnej liečbe a chcú sa s lekármi dohodnúť na tom, ako by ich synovi mohlo byť umožnené zomrieť.

farma, kravy, dojenie

Ľuďom viac zachutilo mlieko, farmy však zanikajú

24.07.2017 17:00

Slovákom v poslednom čase viac zachutilo mlieko, no paradoxne, situácia medzi farmármi nie je taká priaznivá.

HIV, AIDS, vírus

Dieťa nakazené vírusom HIV žije takmer celý život bez liekov aj aktívneho vírusu

24.07.2017 16:52

Deväťročné dieťa pri narodení infikované vírusom HIV prežilo takmer celý život bez liečby, informovali juhoafrickí lekári.

mathiass

Všetci sú ľudia , iba ja som človek...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 19
Celková čítanosť: 42604x
Priemerná čítanosť článkov: 2242x

Autor blogu

Kategórie