Založ si blog

Keď prezident stráca úctu. .. alebo prezidentove nové šaty. ..

Ešte nestihlo vyprchať šampanské od silvestra a naša politická elita sa z hurhajom sebe vlastným pustila do roku 2013.Samozrejme nudný,fádny,nič nehovoriaci prejav nášho pána prezidenta nemohol z nikým čo by len pohnúť,nie to ešte vyvolať reakcie.Väčšina občanov tento prejav nápadne podobný z čias G.Husáka novoročne proste prespala.Bola to rozhodne zmysluplnejšia činnosť.

Pokojné novoročné vody však rozbúrila informácia o nevymenovaní doktora J.Čentéša za generálneho prokurátora.Áno bolo tu veľmi veľa reakcií o protiústavnosti,mobilizácia opozície oživlích mŕtvol,či občianska aktivita na facebooku alebo občianska neposlušnosť /pionierky,pionieri by sa teda čudovali/ pána Kusého.

Ja by som sa až tak strašne do toho nepúšťal a zvlášť do pána prezidenta.Je na to viacero dôvodov.

Ako iste všetci veľmi dobre viete ľudia počúvajú sľuby politikov a potom sa stane že ten či onen sa dostane do parlamentu a tá ktorá strana zostaví vládu.Až naša vlastná zaslepenosť pominie pochopíme čo sme tu dopustili.Vládu jednej strany,ktorá chce mať pokoj a kľud na prácu /?!/ pričom evidentne sa ich výkon dá prirovnať k pracovným sobotám za socializmu.Prezident do toho náramne zapadá,to on čerí tiché vody ,aby odpútal pozornosť od skutočného reálneho sveta.

Doktor Čentéš mu nemá prečo vadiť/nedovolil stratiť zväzky ŠTB za čo bol pán Gašparovič odvolaný z postu GP ČSFR Václavom Havlom/,čo znamená ,že prezident je zmanipulovaný a tým pádom neslobodný.Áno Smer-SD je silná strana a ani prezident nie je výnimkou ,ktorá by nebola pod jej kontrolou.Márne tu niektorí hovoria,že to tak nie je,no len slepý a blbý človek by to nevidel.No keď ste si to už takto zorganizovali tak aspoň sa netvárte,že to nie je pravda.

Vaše elementárne presvedčenie o Vašej totálnej pravde je také neznesiteľné a trápne ,že sa už vymyká akejkoľvek realite a skutočnosti.Páni na čele s pánom prezidentom,ste predávkovaní drogou menom moc a potrebujete veľmi rýchlo liečenie…akúrat sa poponáhľajte pokiaľ Vám občania v tejto zbitej a utrápenej krajine nedožičia predávkovanie…

Neustále sa tvárite ako majstri sveta aj keď sme boli minulý rok strieborný….neustále chcete s tejto krajiny spraviť Váš svet po ktorom nikto netúži,je falošný a neskutočný.Navyše je popretkávaný denodennou Vašou blbosťou,proti ktorej sa bohužiaľ nedá bojovať a naviac jej symbolom sa stáva človek,ktorý v tejto krajine stojí najvyššie…

 

Takže najlepšie riešenie je počkať až skončí funkčné obdobie keď odíde na smetisko dejín a rozhodne dobre zvažovať v novej voľbe komu dáme hlas…..hm a možno by ním mohol byť už aj pán doktor 🙂

Irán, Fico a traja deme. . i

13.12.2013

Tak to som zvedavý kto zaplatí náklady tejto naozaj ušlachtilej misie. Jasne , demokratická krajina Irán každý deň dáva reklamu na Slovensku ohľadom dovolenky a volnočasových aktivít. Má viac »

Vivááááá Las Kažimííír. .. .vivá Las Vegááás. ..

26.08.2013

A ďalší skvelý projekt je na svete! Paráda, zástupy nakupujúcich z bločkami v rukách utekajú do Tiposu v očakávaní losovania a následne nejakej tej výhry! Hurá, sláva Vám pán minister! viac »

SNP alebo strely do zátylku? .. . p. Čarnogurský

24.08.2013

Každoročne sa v období augusta vynárajú rôzne úvahy o Slovenskom štáte počas rokov 1939-1945.Tento rok nesporne najvýraznejšie zapôsobili slová kandidáta na „prezidenta“! Jána Čarnogurského. viac »

Diaľnica D1, križovatka Triblavina

Na D1 pri Triblavine budú od soboty dopravné obmedzenia

19.10.2018 15:11

S obmedzením treba počítať od ranných hodín v sobotu 20. októbra do podvečerných hodín v nedeľu 28. októbra.

Mena, peniaze, euro, graf

Kažimírov rezort spúšťa odbornú diskusiu o výdavkových stropoch

19.10.2018 15:08

Ministerstvo financií otvára pri verejných financiách odbornú diskusiu o tzv. výdavkových stropoch. Môžu vytvárať tlak na reálne výdavky.

Lu Wej

Bývalý šéf propagandy v Pekingu sa pred súdom priznal ku korupcii

19.10.2018 14:54

Bol známy ako pevný zástanca vládneho dohľadu nad webom, odmietal kritiku, že úrady internet príliš cenzurujú.

lekari, doktor, zdravotnícrvo,

V Banskobystrickom kraji našli žltačku aj salmonelózu

19.10.2018 14:32

Žltačku hlásili z okresov Rimavská Sobota a Lučenec, kde sa vyskytla aj meningoková meningitíta a salmonelózu identifikovali v okrese Veľký Krtíš.

mathiass

Všetci sú ľudia , iba ja som človek...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 19
Celková čítanosť: 127220x
Priemerná čítanosť článkov: 6696x

Autor blogu

Kategórie